Tiskové zprávy

16.5.2024

Den dopravy v PIDžamu v Kutné Hoře - 8. 6. 2024

Druhou sobotu v červnu se uskuteční Den dopravy v PIDžamu v Kutné Hoře. Na celé odpoledne pro vás bude připraven bohatý doprovodný program od města Kutná Hora a samozřejmě se můžete těšit na vozidla v novém nátěru PID. Aby to nebylo ale líto těm, co si potrpí spíše na historii, bude jezdit speciální linka, kterou bude obsluhovat Škoda 706 RTO.

 

15.5.2024

Regionální den železnice v Praze se koná na svátek všech dětí - 1. 6. 2024

Prijdte si užít s celou rodinou den plný moderní železnicní techniky i nostalgie na kolejích.

25.4.2024

Zástupci Integrované dopravy Středočeského kraje, p.o. a Českých drah, a.s. podepsali Dodatek č. 19 ke Smlouvě o veřejných službách v přepravě cestujících

Moderní bezbariérové motorové vlaky s Wi-Fi sítí na palubě a s možností dobíjet osobní elektroniku, s prostorem pro přepravu dětských kočárků a jízdních kol, s audiovizuálním informačním systémem, klimatizací a s dalšími prvky charakteristickými pro vlaky v 21. století umožní nasadit Českým drahám právě podepsaný dodatek č. 19 ke smlouvě mezi Středočeským krajem a Českými drahami.

17.4.2024

Regionální den PID v Benešově u Prahy - 20. 4. 2024

Třetí dubnovou sobotu 20. 4. 2024 se uskuteční Regionální den PID v Benešově u Prahy. Téměř po celý den od 10h do 17h se můžete těšit na jízdy historickými autobusy, speciálními vlaky a bohatý doprovodný program.

9.4.2024

Ředitelé IDSK a CITYA podepsali memorandum o vzájemné spolupráci v rámci realizace pilotního projektu v oblasti poptávkové dopravy

Rada Středočeského kraje podpořila záměr pilotního zavedení poptávkové veřejné dopravy jako doplňku či alternativy ke klasickým linkovým autobusům v únoru letošního roku. Tento pilotní projekt pomůže rozšířit nabídku veřejné dopravy zejména ve večerním časech v oblastech, kde již není efektivní provoz běžného autobusu s fixní trasou a jízdním řádem. Ředitelé IDSK a CITYA dnes podepsali memorandum o vzájemné spolupráci v rámci realizace pilotního projektu.

 
 
 
 
 
 
 

© 2021 Vytvořil: COMPUTER HELP, spol. s r. o.  |  Design: Vibes Vision

Facebook